Informācija par bērnu pieteikšanu un uzņemšanu 1.klasē

Pamatojoties uz Rīgas domes 26.04.2023. saistošajiem noteikumiem Nr. RD-23-199-sn “Kārtība, kādā reģistrējami un izskatāmi iesniegumi par bērnu uzņemšanu 1. klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs” bērna likumiskais pārstāvis var pieteikt bērnu uzņemšanai 1. klasē, kad bērns ir sasniedzis obligātās izglītības vecumu (pieci gadi).

Pieteikt bērnu 1. klases pretendentu rindai bērna likumiskais pārstāvis var šādos veidos:

  1. Uzrakstīt iesniegumu klātienē skolas kancelejā (113.kab.) ceturtdienās plkst.16.00- 18.00. tikai pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot uz tālr. 67136008. Pirms iesnieguma aizpildīšanas uzrāda personu apliecinošu dokumentu un bērna dzimšanas apliecību vai bērna personu apliecinošu dokumentu, un nepieciešamības gadījumā bāriņtiesas lēmumu par bērna ārpusģimenes aprūpi un/vai pilnvaru. Ierodoties skolā, jāpiesakās pie dežuranta.
  2. Iesniegumu parakstīt ar drošu e-parakstu un nosūtīt uz skolas e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Iesniegumam pievieno bērna dzimšanas apliecības vai bērna personu apliecinoša dokumenta kopiju un nepieciešamības gadījumā bāriņtiesas lēmuma par bērna ārpusģimenes aprūpi kopiju un/vai pilnvaras kopiju.

Rīgas domes 26.04.2023. saistošie noteikumi Nr. RD-23-199-sn “Kārtība, kādā reģistrējami un izskatāmi iesniegumi par bērnu uzņemšanu 1. klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs” atradīsiet šeit