Individuālais darbs ar izglītojamiem 2023./2024.mācību gadam
Nr.: | Pedagoga uzvārds, vārds, mācību priekšmets, telpa | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aļeksejeva Svetlana (Latviešu valoda un literatūra, 207.kab.) | 15.10--16.10 | 15.55--16.55 | 15.10--16.10 | ||
2. | Beļakova Tatjana (Matemātika, 307.kab.) | 15.10--18.10 | ||||
3. | Bērziņa Indra (Dizains un tehn., vizuālā māksla, 4.a ,4.b, 4.c, 309.kab.) | 14.25-15.10 | ||||
4. | Bluse Ināra (Matemātika, 5.a, 306.kab.) | 13.40-14.40 | ||||
5. | Bluse Ināra (Matemātika, 6.a, 6.c, 306.kab.) | 13.40-15.01 | ||||
6. | Bulgakova Jūlija (Sākumskola, 311. kab.) | 12.30-14.30 | 12.30-13.30 | |||
7. | Čečirko Oksana (Sākumskola, 313. kab.) | 13.40-14.40 | 13.40-14.40 | 12.30-13.30 | ||
8. | Čerņavska Aļina (Datorika, 5.a, 5.b, 5.c, 6.a, 6.b, 6.c , 218. kab.) | 15.10-16.10 | ||||
9. | Čerņavska Aļina (Sākumskola, 325. kab.) | 14.30-15.05 | ||||
10 | Čerņenko Margarita (Sākumskola, matemātika 5.b, 5.c, ķīmija 11.a, 217.kab.) | 15.10-16.00 | ||||
11. | Čerņenko Margarita (Sākumskola, matemātika 5.b, 5.c, 119. kab.) | 13.40-14.40 | ||||
12. | Demidova Nataļja (Mūzika, 1.-4.kl., mūz. kab.) | 13.40-14.40 | ||||
13. | Demidova Nataļja (Mūzika, 7.-9.kl., mūz. kab.) | 15.10-16.10 | ||||
14. | Dergunova Paula (Sports un veselība, 1., 3.kl., sp. zālē) | 12.30-13.43 | ||||
15. | Fiļipčika Lijena (Mazākumt. (krievu) val. un lit., 5.b, 6.c, 216.kab.,otrd. 212.kab.) | 15.10-16.10 | 14.25-15.15 | |||
16. | Fomina Ludmila (Mūzika 5.a, 5.b, 5.c, 6.a, 6.b, 6.c, 115.kab. ) | 14.25-14.55 | ||||
17. | Grasmane Irīna (Latviešu valoda, literatūra, 7.a, 7.c, 9.b, 12.a, 213.kab.) | 15.10-18.10 | ||||
18. | Grišule Diāna (Bioloģija, 7.a, 7.b, 7.c, 304.kab), 2.un 4.nedēļa | 15.10-16.10 | ||||
19. | Jakovļevs Jurijs (Latvijas un pasaules vēsture, soc. zinātnes, 108.kab.) | 15.55-16.55 | 15.55-16.55 | |||
20. | Keļņiča Svetlana (Mazākumt.( krievu) val. un lit., teātra m., 5.-6.kl., 215.kab.) | 14.25-15.55 | ||||
21. | Keļņiča Svetlana (Mazākumt.( krievu) val. un lit., 8.a, 8.b, 8.c, 9.c, 215.kab.) | 15.10-16.40 | ||||
22. | Kiseļova Ludmila (Dizains un tehnoloģijas, pagr.) | 15.55-17.29 | ||||
23. | Kisļakova Tatjana (Sākumskola, 309.kab.) | 13.35-14.35 | 13.35-15.04 | |||
24. | Klišāne Irina ( Svešvaloda (angļu ), 11.a, 12.a, 119. kab.) | 15.55-17.10 | 8.00-8.50 | |||
25. | Kļaveniece Elizabete (svešvaloda otra (spāņu)(B1), 120.kab., 2.un 4.nedēļa | 16.40-17.28 | ||||
26. | Korņejeva Natālija (Sociālās zinības, datorika, 204.kab.) | 15.10-16.10 | 15.10-16.10 | |||
27. | Kozlova Marija (Matemātika, 107.kab.) | 15.10-16.40 | 15.10-16.40 | |||
28. | Kramorenko Marija (Ķīmija, 8.a, 8.b, 8.c, 9.a, 9.b, 9.c, 209.kab.) | 15.10-16.10 | ||||
29. | Kuzina Gaļina (Sākumskola, 318.kab., ceturtdiena 316.kab.) | 12.30-14.30 | 13.40-14.40 | |||
30. | Levinska Vineta (Latviešu valoda un literatūra, literatūra, 121 .kab.) | 14.25-17.25 | ||||
31. | Ļeonova Larisa (Sports un veselība, sp. zālē) | 15.10-17.10 | ||||
31. | Ļežaņina Jekaterina (Latviešu valoda , literatūra, 12.a, 304.kab.) | 15.10-15.57 | ||||
32. | Makogona Svetlana (Datorika, programmēšana, 11.a, 12.a, 206.kab.) | 15.55-16.55 | ||||
33. | Makogona Svetlana (Datorika, 7.a, 7.b, 7.c, 206.kab.) | 15.15-16.15 | ||||
34. | Makogona Svetlana (Datorika, programmēšana, 8.- 9.kl., 206.kab.) | 16.15-16.45 | ||||
35. | Mihelsone Gaļina (Fizika, inženierzinības, 110.kab.) | 15.55-16.35 | 15.10-15.50 | 15.10-15.50 | ||
36. | Merzļakova Raisa (Sākumskola, mazākumtaut. (krievu) un lit. 2.c, 325.kab.) | 12.30-13.15 | ||||
37. | Merzļakova Raisa (Sākumskola, mazākumtaut. ( krievu) un lit. 3.a, 5.a, 325.kab.) | 13.40-14.25 | ||||
38. | Mirankova Jevgēnija ( Svešvaloda otra (vācu ), 213. kab.) | 15.10-15.57 | ||||
39. | Morozova Diāna (Sākumskola, latviešu valoda un literatūra, 327.kab.) | 13.40-15.40 | 12.50-13.50 | |||
40. | Petrova Anfija (Svešvaloda 2 (vācu), 7.a, 7.b, 7.c, 110.kab.) | 15.10-16.13 | ||||
41. | Pivovarova-Gorjačeva Nadežda (Sākumskola, 3.a, 325.kab.) | 13.30-14.30 | ||||
42. | Pivovarova-Gorjačeva Nadežda (Sākumskola, 3.a, 3.b, 325.kab.) | 13.30-14.00 | ||||
43. | Prokofjeva Larisa (Ķīmija 12.a, dabaszinības, 5.-6.kl., 209. kab.) | 15.10-16.10 | ||||
44. | Pšonka Viktorija ( Svešvaloda (angļu), mazākumt. (krievu) un lit. 9.a, 118.kab.) | 15.10-16.10 | 15.10-16.10 | 15.10-16.10 | ||
45. | Puka Svetlana ( Svešvaloda (angļu), 3.a, 3.b, 4.c, 5.b, 218.kab) | 13.40-14.20 | ||||
46. | Puka Svetlana ( Svešvaloda (angļu) , 212.kab) | 15.10-16.42 | ||||
47. | Puka Svetlana ( Svešvaloda (angļu), 5.a, 5.c, 4.b, 4.c, 7.b, 218.kab) | 13.40-14.20 | ||||
48. | Ratniece Sandra (Laviešu valoda un literatūra, 6.b, 6.c, 120.kab.) | 15.10-16.10 | 15.10-16.10 | |||
49. | Ratniece Sandra (Laviešu val., literatūra, kultūras pam., 11.a, 120.kab.) | 16.10-17.10 | ||||
50. | Sadovskaya Nataliya ( Svešvaloda (angļu), 2.a, 2.b, 2.c , 217.kab.) | 12.50-13.30 | ||||
51. | Sadovskaya Nataliya ( Svešvaloda (angļu), 6.a, 6.b, 6.c, 8.b, 217.kab.) | 15.10-16.51 | ||||
52. | Samusenko Natalia (Vizuālā māksla, datorika, 5.a, 5.b, 5.c, 6.a, 6.b, 212.kab.) | 14.25-16.05 | ||||
53. | Santaroviča Jeļena (Sākumskola, 2.c, 325.kab.) | 12.30-13.30 | ||||
54. | Santaroviča Jeļena (Sākumskola, 2.a, 325.kab.) | 12.30-13.59 | ||||
55. | Sidorovs Georgijs (Dizains un tehnoloģijas, pagr.) | 15.10-16.10 | ||||
56. | Sidorovs Georgijs (Sports un veselība, 9.a, 9.b, 9.c, 11.a , sp. zālē) | 15.10-16.10 | ||||
57. | Sļusarčuks Romāns (Sports un veselība, sākumskola, 5.a, 5.b, 5.c, sp. zālē) | 15.10-16.10 | 14.20-15.20 | |||
58. | Sļusarčuks Romāns (Sports un veselība, 12.a kl., sp. zālē) | 13.40-14.40 | ||||
59. | Ščemeleva Irina (Sākumskola, 4.a, 4.b, 4.c, 326.kab.) | 14.25-15.25 | ||||
60. | Ščemeleva Irina (Sociālās zinības un vēsture, 5.- 6.kl., 326.kab.) | 15.55-16.55 | 15.55-16.55 | |||
61. | Šeludjakova Tatjana (Bioloģija, ģeogrāfija, 105.kab.) | 15.10-16.40 | ||||
62. | Švaja Nataļja (Svešvaloda (angļu), 216.kab.) | 15.55-17.25 | ||||
63. | Švaja Nataļja (Svešvaloda (angļu), mazākumt. (krievu) val. un lit., 9.b, 11.a, 216.kab.) | |||||
64. | Zaharčenko Jūlija (Sākumskola, 2.b, 322.kab.) | 13.35-15.02 | ||||
65. | Zaharčenko Jūlija (Matemātika, mazākumt. (krievu) val. un lit., 6.b, 214.kab.) | 14.20-15.20 | ||||
66. | Žukova Dina (Latviešu valoda un literatūra, 4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.c, 316.kab.) | 13.40-15.40 | 13.40-14.40 |
Individuālais darbs ar izglītojamiem 2023./2024.mācību gadam lejupielādēt pdf formatā